free bootstrap templates

OVLÁDNI UMENIE DOBRÝCH TRÉNEROV 

Uvažuješ nad povolaním trénera, no nemáš dostatok odvahy na oslovenie svojho prvého klienta? Máš oficiálny trénerský kurz, no stále sa cítiš v trénerskej brandži neisto? Máš minimálne skúsenosti so silovým tréningom, no rad by si sa tomu priučil? Si nadšenec, ktorý netrénuje iných, no veľmi ho táto oblasť zaujíma? 

Projekt Dobrý Tréner LEVEL 1 je tu práve pre Teba.

LEVEL 1

Nový projekt sa otvára v januári 2023. Rezervuj si miesto už teraz!

MOJIM CIEĽOM JE: 

POMÔCŤ VÁM VYZNAŤ SA 

V dnešnej dobe informačného pretlaku nás paradoxne práve táto možnosť uberá o skutočné vedomosti. Ľudia preskakujú zo systému na systém, z tréningu na tréning a nevedia si vybrať. Filozofia RADY ACTIVE sa formovala roky, preto vám chcem ušetriť čas, peniaze a námahu. Čerpajte z mojich vedomostí a skúseností. Učte sa z mojich omylov.    

UČIŤ PRAXOU

Môžete poznať všetkú teóriu o cvičení, anatómii, programmingu, no kým prakticky neodtrénujete si svoje, neprecítite každé cvičenie, trenažér, intenzitu...nebudete v tejto sfére lepší. Prevediem vás týmto procesom.   

VYSTRAŠIŤ VÁS

Chcem vás cielene vystrašiť pred rizikami ľahostajného prístupu k technikám jednotlivých cvičení. Dnes už z dostupných informácií vieme predpokladať, čo škodí pohybovému aparátu. Poznamé približné mechanizmi vzniku zranení. Je POVINOSŤOU každého dobrého trénera, aby ich poznal.  

NASTAVIŤ PRAVIDELNOSŤ

Pravidelnosť je dôležitá v každom obore. Preto naše vzdelávanie trvá 6 mesiacov, pričom každý mesiac je jedna "vzdelávačka", ktorá trvá 2 dni (vždy sobota a nedeľa). Nejedná sa teda o žiaden odsedený jedno-víkendový kurz, navyše strávený na mobile kvôli nezaujímavým témam. 

Mojím osobným cieľom je, aby z Projektu Dobrý Tréner Level 1 každý odišiel pripravený, či už na kariéru dobrého trénera ostatných, alebo seba samého. 

NÁHĽAD DO OBSAHU

LEVEL 1 poskytuje pevný základ, na ktorom vieš budovať

PRIJÍMANIE KLIENTA

Všetko o prijímaní nového klienta. Ako viesť úvodný pohovor, aké dotazníky používať, ako správne nastaviť pravidlá a ciele. Všetko s jediným cieľom - spokojnosť klienta. 

POHYBOVÁ PRÍPRAVKA

Naučíme sa ako viesť pohybovú prípravku a čo sú jej najdôležitejšie benefity. Spoznáte aj systém regresií a progresií jednotlivých pohybových vzorov.  

ROZCVIČKA

Najlepšie drily, ktoré v súčasnosti používam pre rozcvičenie ako bežného klienta, tak profi športovca. Zároveň prejdeme celú oblasť foam rollingu. 

BEDROVÝ OHYB

Ukážeme si ako najlepšie naučiť pohybový vzor "bedrový ohyb" a všetky cvičenia, ktoré spadajú do tejto kategórie. Teoreticky, ako aj prakticky. 

DREP

Drep ako jeden z najdôležitejších pohybových vzorov v osnovách nesmie chýbať. Precvičíme všetky jeho základné variácie a otestujete si aj náčinie, ktoré majú iba málokde - napr. Transformer Bar.

TLAKY A ŤAHY

Benchpress, overhead press, zhyby, kladky, práca s kettlebellom...iba zlomok toho, čo sa naučíme z kategórie vertikálnych a horizontálnych ťahových/tlakových cvičení.     

UNILATERÁLNE CVIČENIA

Jednonožné cvičenia v dnešnej dobe dominujú ako vo svete športu, tak v rehabilitácií. Právom. Ukážeme si tie najlepšie, ktoré sú potvrdené aj súčasnou vedou.  

PROGRAMMING

Priemerný program odmakaný s plnou intenzitou vždy porazí najlepší program odcvičený na pol zadku. V tomto duchu povediem prednášku o vytváraní tréningových plánov. 

VÝŽIVA

Optimálne nastavenie stravy je nevyhnutné pre dosiahnutie výsledkov, či už v oblasti naberania svalovej hmoty, redukcie tuku, alebo výkonu. Vysvetlíme sa, ako k výžive pristupujeme u nás. 

ANATÓMIA

Určitý čas venujeme aj učeniu základných anatomických pojmov. Nejedná sa však o bezduché bifľovanie, ale skôr o pochopenie prepojenia anatómie a biomechaniky pohybu. 

TESTY

Opakovanie je matkou múdrosti. Preto písomky sú už tradičnou súčasťou každej vzdelávačky. Vyhodnocujeme  ich v kolektíve - slúži to k lepšiemu osvojeniu si preberanej témy. 

UNIKÁTNY GYM

...a všetky vzdelávačky budú prebiehať v najunikátnejšom gyme široko-ďaleko. Strongman vybavenie, špeciálne osi, kondičné trenažére, fight zóna...a samozrejme lahodná kávička :) 

...a mnoho ďalšieho

Po každom vzdelávaní je pripravené pdf z aktuálnej prednášky, Rovnako počas celého projektu získate rôzne materiály z mojej online knižnice (aj plateného charakteru).

A to najdôležitejšie na záver. Z každej vzdelávačky si odnesiete aj dobrú náladu...keďže je radosť sa učiť v kruhu nadšených ľudí, ktorí sú zapálení pre tú istú vec :)

"Sme silní tým, že rastieme spolu."

(motto projektu)

BENEFITY PROJEKTU:

- Každý mesiac (sobota a nedeľa) je "vzdelávačka" v trvaní cca. 6 až 7 hodín. Obsahom je ako teoretická, tak aj praktická časť.
- Moje konzultácie pri nastavovaní plánov pre vás, či vašich klientov.
- Poradenstvo na témy ako je cenotvorba (ako zarábať viac), alebo ako si zariadiť vlastný priestor (aké vybavenie, v akej kvalite a odkiaľ). 
- Najčerstvejšie informácie o knihách a blížiacich sa dôležitých udalostiach (kurzy, semináre, konferencie...).
- Spoločná účasť na kurzoch a konferenciách s prípadným vybavením lepších cien. Následná sumarizácia získaných info. 
- Spoločná analýza rôznych školení, alebo zaplatených online video-seminárov. 
- Prístup k mojim dokumentom, pdf knihám a podobne.
- Pravidelné písomky - áno, aj písomky sú benefitom, pretože pri ich spoločnom vyhodnocovaní sa najviac naučíte a každý spozná svoje slabé stránky.
- Zvýhodnená cena na LEVEL 2
- Skvelá súkromná atmosféra v kruhu ľudí, ktorí sa navzájom obohacujú a chcú sa vo svojej profesii posúvať ďalej. 
- a v neposlednom rade počas všetkých vzdelávačiek zadarmo naša fajnová čerstvo pražená káva :) 

PODMIENKY A OČAKÁVANIA:

- Vzdelávanie trvá 6 mesiacov od dohodnutého začiatku. 
-  Každý člen je povinný sa zúčastniť pravidelných spoločných vzdelávacích stretnutí tzv. vzdelávačiek. Je to v jeho záujme.**
- Ak z rôznych objektívnych dôvodov sa člen nemôže dostaviť na vzdelávanie, je ajtak povinný uhradiť mesačný členský poplatok. Materiály z danej vzdelávačky samozrejme dostane a v projekte môže pokračovať.  
- Na vzdelávačkách je vyžadovaná sústredenosť, pozornosť ako aj dochvíľnosť.
- LEVEL 1 je viac o praxi ako o teórii. Je očakávané, že sa zapojíte do každéj témy s primeraným nasadením.

**výnimky riešime individuálne 

TVORBA CENY

Cena nie je iba za samotné vzdelávanie a jeho program.

Ja som svoj prvý kurz absolvoval v 2005. Ide teda o takmer 17 rokov zháňania informácií, čítania kníh, návštev rôznych školení a konferencií. Ide aj o množstvo pokusov a omylov pri vytváraní vlastného konceptu.

Hodnota ponúkaných informácií sa preto ťažko vyjadruje číslami. Navyše stále stúpa.  

CENA

Jediná finančná možnosť ako sa zapojiť do projektu "Dobrý Tréner" na rok 2023:

MESAČNÉ ČLENSTVO NA ROK 2023

LEVEL 1

179/mesiac

Cena je za mesačné členstvo v projekte v roku 2023.
Vzdelávanie trvá 6 mesiacov.

  • - školné sa platí každý mesiac po dobu jedného roka (t.j. 6 x 179 eur)
  • - projekt sa otvára iba 1x za rok (január, alebo február)
  • - po spustení projektu sa už nie je možné zapojiť za týchto podmienok 
  • - nie je možné si vyberať vzdelávačky, ktorých sa chceš zúčastniť

MÁM ZÁUJEM!

Formulár pre prihlásenie do projektu "Dobrý Tréner LEVEL 1" na rok 2023

PÝTATE SA...

Musíš. V projekte chcem mať iba ľudí, ktorí majú skutočný záujem byť lepšími a vytvoriť tak na Slovensku komunitu dobrých trénerov, ktorých ľudia budú cielene vyhľadávať. Nikoho na silu v projekte držať nebudem, takže počas celého obdobia trvania máte možnosť vystúpiť. 

Vymeškania sa riešia individuálne. Novinkou na rok 2023 je, že vymeškanú tému si viete nahradiť so skupinou, ktorá začne projekt po vás, no vyplatiť musíte v danom mesiaci vymeškania. Náhradný termín máte bez poplatku.

Platí sa v hotovosti. 

Áno. Vzdelávanie plánujem stále na jeden z víkendových dní (väčšinou začiatok, alebo koniec mesiaca).


Z hľadiska kvality praxe a riešenia vašich individuálnych otázok, skupinu pre LEVEL 1 plánujem na max. 12 ľudí. 

Jednoznačne, ak:


- máš skutočný záujem byť lepším v oblasti tréningu, regenerácie a výživy

- nechceš čakať 17 rokov, kým si vybuduješ vlastný koncept

- si nadšenec, no jazyková bariéria ti nedovolí vycestovať, či čítať kvalitné zdroje

- nemáš čas na extra vzdelávanie a chceš mať všetko pekne pokope v "jednom balíku"  

- nemáš peniaze na drahé zahraničné kurzy

- chceš byť súčasťou budovania značky Rady Active/Davaj Makaj, ktorú už teraz mnohí vyhľadávajú

"Dobrý tréner" je o tom, ako sa stať lepším trénerom - či už seba samého, alebo iných. Takže nemusíš byť oficiálne trénerom, no ak iba začínáš odporúčam Ti zapojiť sa do Projektu Dobrý Tréner LEVEL 1. V úrovni LEVEL 2 sa už očakáva základná znalosť pohybových vzorov, anatómie a kineziológie. Rovnako tak pre LEVEL 2, je vhodné ak člen už má čosi sám odcvičené (minimálna skúsenosť so silovým tréningom aspoň 2 roky). Zo skúseností za minulé roky LEVEL2 je naozaj "vysoká škola" trénovania, kde sa začínajúci tréner/nadšenec môže vytrápiť a nemusí to mať ten efekt, aký očakáva. V úrovni LEVEL 1 sa učia základné pohybové vzory, je tam viac praxe a menej teórie a vedy.   


Samozrejme ak sa ajtak rozhodneš pre vyšší LEVEL, si vítaný. Mám rád ľudí, ktorí sa neboja potrápiť svoje mozgové a pohybové závity!  

U nás v novučičkom unikátnom centre Davaj Makaj v Košiciach na Moldavskej ceste 8/A.

Nie. Odhadom okolo 60% je info rovnaké. No LEVEL 2 je skôr určený pre už fungujúcich trénerov, ktorí chcú svoje vedomosti a prax posunúť do ďalšieho levelu. Preberáme tam viac anatómie, kineziológie, diagnostiky, riešenie bolestí pohybového aparátu, špeciálnych cvičení, testov, prípravy športovcov a mládeže, čo sú témy skôr pre skúsenejších. Taktiež je k tomu prispôsobená prax.  

V hotovosti na mieste v daný mesiac vzdelávania. 

Ak chceš poznať rozdiel medzi dobrým a zlým trénerom - si na správnom mieste! To dostaneš za svoje peniaze. Prístup do skvelej komunity trénerov, ktorí sa chcú stále vzdelávať a posúvať navzájom ďalej. Dostaneš obrovský teoretický prehľad a praktické zručnosti. Najmä LEVEL 1 je o praktickej časti, o ukážkach ako ja vediem rôznych klientov, ako ich učím rozcvičku a jednotlivé pohybové vzory. 

Samozrejme. Členské nie je iba za samotnú vzdelávačku. Je to za prístup do našej uzavretej skupiny. Je to za poskytnuté manuály a pdf zo všetkých vzdelávačiek. Je to za prístup k informáciám o nadchádzajúcich kurzoch a konferenciách. Ber to ako školný poplatok.